UBEZPIECZENIE OC SAMOCHODU - Lipiec 2019

Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia OC(ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej) bądź autocasco, assistance, super assistance, nnw komunikacyjne czy też zieloną kartę sprawdź koniecznie ofertę ubezpieczeniową podaną poniżej i złóż wniosek. Nie przepłacaj wybierz tanie oc. Ranking najlepszych ubezpieczeń OC.

tanie oc


ubezpieczenia

OC w Generali z assistance standard w cenie pakietu

Wybierz OC w Generali – skorzystaj z atrakcyjnych zniżek i odbierz dodatkowe produkty w cenie pakietu. Generali posiada atrakcyjny system zniżek dla bezszkodowych i doświadczonych kierowców oraz zniżki na zakup innych produktów Generali. Dodatkowo teraz assistance standard w cenie pakietu.

oc ac

Ubezpieczenie MTU z NNW już od 66 zł

mtu24 to marka należąca do Grupy Ergo Hestia, które oferuje proste ubezpieczenia komunikacyjne dostępne przez Internet. Likwidacja szkody przez struktury EH – najlepszy w Polsce system likwidacji szkód, nagrodzony między innymi godłem TERAZ POLSKA. EH posiada ogólnopolską sieć mobilnych rzeczoznawców dokonujących oględzin na miejscu u Klienta.

MTU

Ubezpieczenie YOUCANDRIVE z NNW już od 24 zł

You Can Drive to marka należąca do Grupy Ergo Hestia, które oferuje proste ubezpieczenia komunikacyjne dostępne przez Internet. W YouCanDrive młodzi kierowcy nie płacą zwyżek a wysokość składki mogą obliczyć nawet w minutę. Grupa wiekowa 18 - 29 lat.

YOUCANDRIVE

Tylko w Proama! 70% zniżki na OC/AC dla bezszkodowych kierowców

W Proama doceniamy bezszkodowych kierowców i dajemy im nawet 70% zniżki na OC i AC. 70% zniżki na ubezpieczenia Proama przysługuje: przy zakupie ubezpieczenia OC - po 6 latach bezszkodowej jazdy, a przy zakupie ubezpieczenia AC - po 4 latach bezszkodowej jazdy.


Sprawdź, który ubezpieczyciel ma Twoje najtańsze OC w lipcu 2019 r.

Kalkulator OC AC NNW umożliwi Ci porównanie składek ubezpieczenia samochodu 17 ubezpieczycieli oraz zakup online polisy z dodatkowym 15% rabatem lub zamówienie bezpłatnej rozmowy bezpośrednio z konsultantem ubezpieczyciela. Możesz również zapisać i wysłać ofertę na swój e-mail, aby do niej wrócić lub odnowić ją za rok jednym kliknięciem. Baner poniżej pozwala skorzystać z kalkulatora.
kalkulator

Ubezpieczenie w LINK4 z nawigacją NaviExpert na telefony z systemem Android

Kupując ubezpieczenie w LINK4 w lipcu możesz otrzymać za darmo roczną 12-miesięczną licencję na nawigację NaviExpert na telefony z systemem Android, o wartości 99zł. Nawigacja NaviExpert prowadzi Cię zawsze optymalną trasą, omijającą korki i uwzględniającą nowe inwestycje oraz trwające remonty. Dzięki temu skracasz swoją podróż, a czas, który zdobywasz możesz przeznaczyć na to, co naprawdę ważne!. Dzięki NaviExpert podróżujesz bezpiecznie, bo z wyprzedzeniem jesteś informowany o sytuacji na drodze - obowiązujących ograniczeniach prędkości, niebezpiecznych miejscach, wypadkach oraz miejscach, w których należy zwolnić. W promocji może wziąć udział każdy, kto kupił (i opłacił) polisę komunikacyjną w LINK4 od dnia 22.06.2015. Aby otrzymać bezpłatną 12 miesięczną licencję NaviExpert, a następnie z niej korzystać, niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie przez NaviExpert danych dotyczących stylu jazdy tj. pozycji GPS, kierunku i prędkości jazdy oraz na udostępnianie Link4 przetwarzania w/w danych w celach związanych z badaniem wpływu stylu jazdy na ryzyko ubezpieczeniowe oraz w celach organizacji konkursu w zakresie bezpiecznej jazdy. Zgoda jest dobrowolna ale konieczna do skorzystania z promocji, odwołanie zgody jest możliwe w każdej chwili, jednak jej odwołanie w okresie promocji oznacza utratę prawa do korzystania z darmowej nawigacji.
link4